רוני ז"ל, תצפיתנית בת 19 ששירתה בבסיס נחל עוז, נחשבה לנעדרת במשך 34 יום, עד שביום חמישי האחרון 9/11, התבשרו הוריה, אייל ושרון, שבתם הבכורה נרצחה ושגופתה זוהתה. רוני הותירה אחריה הורים, אח ואחות. מפגן הכבוד החל ביישוב בו התגוררה צור יצחק, ונמשך בכפר סבא – בה הובאה למנוחת עולם.
ראש העיר, רפי סער: "העיר כפר סבא כולה משתתפת בצער המשפחה ובאובדן הכבד. רוני, בוגרת תיכון הרצוג בעיר, תיזכר לעד עם החיוך ושמחת החיים שכל כך אפיינו אותה וכולנו מחבקים את המשפחה ונמשיך ללוות את בני המשפחה ולתמוך בהם".