"התינוקת המתוקה אושפזה בפגיית המרכז הרפואי מאיר עם היוולדה בעקבות מום מולד המצריך טיפול באשפוז והשגחה הדוקה מאוד", הסבירה אורנה הדרי מנהלת הסיעוד ביחידה שיצאה אתמול עם האחות נטלי חיימוב והתינוקת המתוקה לטיול מרענן.
![](https://i0.wp.com/kfarsaba.news/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-29-at-22.31.48.jpeg?fit=768%2C1024&ssl=1)
"ניצלנו את מזג האוויר הנפלא ואת מצבה היציב שלראשונה איפשר ליווי רפואי בהשגחה מחוץ ליחידה. לראות אותה באור שמש טבעי, מרגישה את הרוח על לחייה, רואה ושומעת את רשרוש העלים זה היה אחד הרגעים המרגשים ביותר שיש", הן משתפות. אמה של התינוקת לא הצליחה לעצור את דמעות ההתרגשות והודתה לאחיות שהפכו כבר למשפחה בעבורם בתקופה הזו.