הושק קמפיין הליכוד לבחירות המוניציפאליות

"מתלכדים למען כפר סבא". בראש הרשימה סגן ראש העיר אורן כהן ובמקום השני תא"ל (מיל.) אשר שחר. עוד ברשימה, באופן חסר תקדים, אורית מוסלי שהיא על הרצף האוטיסטי.

סניף הליכוד בכפר סבא, השיק את קמפיין במטרה לזכות ב3 מנדטים בבחירות. הסלוגן של הליכוד יהיה – "מתלכדים למען כפר סבא" שהוא למעשה מבטא את שם הרשימה – הליכוד אבל גם שם את אחדות העיר והעם כדגל מרכזי.

בראש הרשימה – סגן ראש העיר אורן כהן, רס"ן במיל. ביחידות שדה מובחרות ובעל תואר שני במשפטים. כהן היה בקנציה האחרונה ממובילי הקואליציה והשמיע קול לאומי חד ובלט בהשפעתו על שרי ומשרדי הממשלה לרבות בתחומים העירוניים הרלוונטיים לכפר סבא.

במקום השני תא"ל (מיל.) אשר שחר אשר ניהל את הלחימה של חיל הים בשנים האחרונות ונבחר לאחרונה להיות בוועד שכונת הדרים. שחר צפוי לגרוף קולות רבים כנציג השכונות המזרחיות ויביא עימו ניסיון רב בתחום הבטחון האישי.

במקום החמישי – בשורה פורצת דרך ! אורית מוסלי – בת 35,עובדת בחברת הייטק, מאובחנת על הרצף האוטיסטי, עוסקת במגוון ענפי ספורט התחרותי בארץ ובחו"ל והוציאה לאור לאחרונה ספר שכתבה

עוד ברשימה – במקום השלישי מיה קלימי, אשת חינוך עם ניסיון רב בתחום וכיום מאמנת אישית למבוגרים, ילדים ומנהלים בכירים. במקום הרביעי אנה שמילוביץ, פעילה חברתית ובעל ניסיון עשיר בתחום המינהל וקשרי עיר וממשלה.

סניף הליכוד נראה מאוחד יותר מתמיד וההתרגשות סביב הרשימה הורגשה היטב. קיימת תמימות דעים שהצוות של "נבחרת החלומות הליכוד", ביחד עם מסרים מאחדים מביאים את החברים להצביע על שלושה מנדטים כיעד בר השגה וכמובן את המשך דרכו של אורן כהן כסגן ראש העיר.

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן