קידר מבנים החלה בבניית פרויקט סוקולוב 3 בכפר סבא הכולל 41 יחידות דיור חדשות ומסחר

לאחר תהליך ארוך של שנים החלה קידר מבנים בפרויקט הריסה ובניה ברחוב סוקולוב 3 בכפר סבא        יובל קידר, סמנכ"ל התחדשות עירונית בחברת קידר מבנים: "הדיירים אמרו לנו היום הגשמתם לנו את החלום

דיירי הבניין בתמונה משותפת לפני ההריסה
דיירי הבניין בתמונה משותפת לפני ההריסה

במסגרת הפרויקט של הריסה ובניה עפ"י זכויות תמ"א 38/2, נהרס הבניין הממוקם ברחוב סוקולוב 3 / אנה פרנק בכפר סבא , ובמקומו ייבנה בניין בן שמונה קומות מעל שטח מסחרי שיכלול 41 יחידות דיור.

הפתעה נוספת ציפתה לנוכחים באירוע ההריסה כאשר את גדר האיסכורית הרגילה של הבניין , הוחלפה בגדר עץ דקורטיבית עם עציצים ירוקים וזאת על מנת לשמור על חזות נעימה לעוברים והשבים בעיר. 

תמהיל הדירות בבניין החדש כולל דירות 5-4-3 חדרים, דירת גן ופנטהאוזים, בקומה השמינית ייבנו 3 פנטהאוזים.

מקידר מבנים נמסר כי הפרויקט זכה לביקושים גבוהים מאוד לאור קרבתו למרכז העיר , ונותרו דירות אחרונות לשיווק. 

נציגי הדיירים סיפרו כי הם נמצאים בתהליך שנים רבות , לאחר שהתקשרו עם חברה אחרת והפרויקט נתקע ובסופו של יום החברה היזמית הוחלפה ואת הפרויקט נבחרה לקדם ולבנות חברת קידר מבנים, את הדיירים ייצגו עו"ד גלעד ושדי ולמפקח הדיירים מונה קובי אורון.

את חברת קידר ייצגו משרד שבלת ושות ע"י עו"ד ערן בלינט ועורכות הדין, רותם ורטנפלד, דרור וויס ונופר חי.

יובל קידר , סמנכ"ל התחדשות עירונית בחברת קידר מבנים, מסר כי:

"אנו שמחים להוציא פרויקט של התחדשות עירונית בעיר כפר סבא, עיר אותה אנחנו אוהבים ובונים בה שנים רבות". הפרויקט הזה הוא הסנונית הראשונה שלנו מבין מספר פרויקטים של הריסה ובניה בלב העיר כפר סבא אותם אנו מקדמים. אני רוצה להודות לבעלי הדירות שבחרו בנו, ללקוחות העתיידים שלנו, וכמובן לעיריית כפר סבא  שמובילה והתוותה דרך לקידום פרויקטים חדשים בעיר. 

אנחנו בקידר מבנים מרגישים שינוי משמעותי בנושא בהובלת ראש העיר רפי סער , מהנדסת העיר ומנהלת להתחדשות עירונית.  היום יש נהלים ברורים וניתן לדעת מתי אפשרי לקדם פרויקט וגם להצליח בו !.

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן