אם הרגשתם שהיה גשום במיוחד בסוף השבוע? לא טעיתם סוף השבוע האחרון הניב שיא של משקעים בערי השרון, כפר סבא הרצליה ורעננה עם שיאי משקעים 101 מ"מ בכפר סבא, הרצליה ורעננה 109 מ"מ גשם, התשתיות עמדו בעומס.
המערכת החורפית תלווה אותנו גם השבוע, גשם לפרקים מלווה בסופות רעמים זה מה שצפוי. מזג האויר יוסיף להיות קר מהרגיל לעונה. בלילה הגשמים יתחזקו בעיקר לאורך מישור החוף, וקיים שם חשש מהצפות מקומיות.
מערכות הניקוז בערי השרון שרדו את הגשמים הכבדים בהוד השרון בשישי גשם חריג וממושך העלה את הנחלים בעיר לגובה משמעותי בשישי היה חשש משמעותי להצפות כתוצאה מסחף מהגשמים הכבדים. ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי פרסם סרטון מהשטח על מצב הנחלים בעיר.