הסכם הגג – מרצ תומכים עם הסתייגויות

האם יאושר הסכם הגג? סיעת מרצ החליטה לתמוך בהסכם בכפוף לשינויים אותם מבקשת הסיעה בינהם הוספת תחנת רכבת על המסילה המזרחית וקביעת לוחות זמנים להקמת תשתיות תחבורתיות

פליאה קטנר "יו"ר סיעת מרץ הסכמה עם תנאים. צילום: סווטה בוטקו

רגעי ההכרעה על הסכם הגג מתקרבים, סיעת מרצ כפר סבא שמהווה את לשון המאזניים במועצת העיר החליטה לאחר ישיבה של מספר שעות, כי אין פסול לדון בהסכם הגג בתקופה זו, ותצביע בעדו בכפוף לשינויים עבור התושבים. בין השינויים שדורשת סיעת מרצ כפר סבא: הוספת תחנת רכבת על המסילה המזרחית, לוחות זמנים ברורים כתובים להקמת תשתיות תחבורתיות וסנקציות על המדינה באים לא תעמוד בכך. הוספת תחנת מטרו לשכונת יוספטל, מימון מלא להסעות תלמידים במידה ויהיה צורך לניידם ללימודים, הפיכת הנספח התחבורתי לתנאי מתלה שהפרתו תביא לביטול ההסכם מצד העירייה ועוד.

פליאה קטנר יו"ר סיעת מרצ כפר סבא במועצת העיר: נקדם את הסכם הגג באם יבוצעו בו השינויים הנדרשים שהועברו לראש העירייה ולמנכ"ל. התפקיד שלנו כחברי מועצה נקבע לחמש שנים, בהן עלינו לשקול בכובד ראש החלטות מסוג זה, ולהביא לדברים המטיבים עם חיי התושבים בעיר במהלך כל הקדנציה. הסכם הגג הוא שדרוג איכות חיים מהותי, באם יוכנסו בו ההיבטים התחבורתיים והכספיים באופן ברור, בעיקר בשל כניסת תושבים רבים חדשים לעיר.

קובי פדוה יו"ר ועדת התחבורה: בישראל חסרות 190,000 דירות ע"פ דו"ח מבקר המדינה. כל ערי ישראל צריכות לשאת בנטל ולספק מענה למחסור זה. עם זאת עיר זקוקה גם לתשתיות כדי לשמור על איכות חיים נאותה.

קובי פדוה ינסה לשמור על כוחה של מרצ

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן