הרכבת תושבת לחודשיים בטבעת השרון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה. לצורך חיבור התשתיות למסילה המזרחית. יוקם צוות משותף לעיריית הוד השרון ולרכבת ישראל לקידום מעני תחבורה ציבורית בזמן השבתת התחנות בטבעת השרון.
בעקבות העבודות, תופסק תנועת הרכבות בתחנות רעננה מערב ודרום, הוד השרון סוקולוב, כפר סבא נורדאו, ראש העין צפון, פתח תקווה סגולה וקריית אריה ובני ברק למשך כחודשיים – בין 1 במרץ לבין 4 במאי. במהלך ימי העבודות יופעלו היסעים לנוסעי הרכבת מהתחנות הסגורות לתל אביב, אל הרכבת הקלה בפתח תקווה ואל תחנת הרצליה.
בעקבות הודעת רכבת ישראל על השבתה של שירותי הרכבת באזור השרון הקימה עיריית כפר סבא צוות משותף יחד עם משרד התחבורה, מטרופלין, רכבת ישראל בראשות מנכ״ל העירייה על מנת לתת מענה חלופי וראוי לתושבי כפר סבא.
![קואליציה צרה רפי סער](https://i0.wp.com/kfarsaba.news/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-15-at-16.48.41.jpeg?fit=1024%2C682&ssl=1)
ראש עיריית כפר סבא, רפי סער: ״על מנת למזער את הפגיעה בשגרת החיים ולמצוא מענה מיטבי ויעיל לתושבי העיר, אני מתכוון להביא לדיון הקרוב את כל הצרכים והדרישות של התושבים. אנו נאסוף את כלל הפניות והדרישות אשר יובאו לדיון המשותף עם נציגי משרד התחבורה ורכבת ישראל. נמשיך לעשות הכל על מנת לדאוג שתושבי כפר סבא יקבלו את המענה והשירות הטוב ביותר.״
![](https://i0.wp.com/kfarsaba.news/wp-content/uploads/2023/04/תמונה-של-WhatsApp-2023-03-22-בשעה-08.59.19.jpg?fit=723%2C1024&ssl=1)