חולה הקורונה האחרון שוחרר לביתו

בשעה טובה שוחרר לביתו חולה הקורונה האחרון שטופל במאיר, דוד סורני מכפר סבא, שחגג רק לפני שבוע את יום הולדתו ה-70 במחלקה פנימית ה' קורונה

"אבא מחוסן פעם שניה מזה זמן אבל הוא עדיין נדבק וחלה והיה במצב קשה. יחד עם זאת בזכות החיסון הגוף שלו הצליח להתגבר על המחלה וחשוב מאוד שמי שיש לו מחלות רקע יתחסן ויישמר ולא יהיה שאנן. אנחנו רוצים להודות לצוות הנפלא שטיפל בו ומאושרים לחזור הביתה ובתקווה להיות אלו שחותמים תקופה כל כך קשה", משתפת יפית, בתו של דוד.

איריס אפרת, מנהלת הסיעוד במחלקה פנימית ה' קורונה שבחודש האחרון נחצתה ותפקדה כמחלקה פנימית רגילה וכמחלקת קורונה, משתפת: "התרגשנו מאוד ללוות את אחרוני חולי הקורונה ששהו אצלנו בשבועיים האחרונים. כולנו תקווה כי עברנו את התקופה המאתגרת הזו ושלא יהיו עוד חולי קורונה במצבים כה קשים בעתיד".

ד"ר ירון מושקט, מנהל מרכז רפואי מאיר מקבוצת כללית: "ההמתנה לראות את מספר המאושפזים יורד לאחר חודשים רבים של מגיפה עולמית הייתה התקווה הגדולה שלנו. אנו כמובן נשארים דרוכים ומוכנים לכל תרחיש עם ניסיון רב שצברו הצוותים שלנו במחקר ובטיפול בחולי הקורונה. במרכז הרפואי מאיר אושפזו למעלה מ-1400 חולי קורונה החל ממרץ 2020 ומחלקות ויחידות רבות פעלו ללא ליאות כשמטרה אחת לנגד עיניהן – להציל את חייהם של חולי הקורונה ולהמשיך לעשות הכל עבור כל מי שנזקק לטיפול רפואי – ואנו גאים בהם על כך".

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן