חוליית גנבי רכב נעצרה על ידי לוחמי החטיבה הטקטית במג"ב בשיתוף בלשי תחנת כפר סבא. היחידה ניהלה בתקופה האחרונה חקירה סמויה כנגד חוליית גנבי רכב שפעלה בגזרת התחנה.
במהלך החקירה אספו שוטרי המודיעין ראיות כנגד חברי החוליה. שוטרי התחנה השתמשו באמצעים טכנולוגים לצד ביצוע פעולות סמויות, מבצעיות ולוחמי החטיבה הטקטית במג"ב.
בתום החקירה הסמויה הצליחו חוקרי התחנה לייחס לחשודים מספר רב של גניבות כלי רכב. במהלך פעילות יזומה כנגד גניבות כלי רכב, זיהו הלוחמים רכב שעורר את חשדם. בתום מרדף מבצעי, נעצרו בכניסה לקלקיליה את הרכב הגנוב ובתוכו – תושבי ג'לג'וליה ואיו"ש בגילאי 18 ו-30.
שני החשודים נכלאו בתום חקירתם בתחנת כפר סבא ובהמשך יתקיים דיון בעניינם בבקשה להאריך את מעצרם.