כבר לא צרה, יש עתיד הצטרפו לקואליציה

כבר לא צרה. יש עתיד הצטרפה לקואליציה של ראש העיר רפי סער הקואליציה מונה כרגע 13 חברי מועצה רפי סער "אשמור על מרחב חיים שוויוני, המכבד את כל הקהילות וצרכיהן"

כבר לא צרה קואליציה בכפר סבא מתרחבת
כבר לא צרה, הקואליציה בכפר סבא מתרחבת דני הרוש, רפי סער, נדב לויטה ומיכל סלומון

כבר לא צרה. ראש עיריית כפר סבא רפי סער חתם על הסכם קואליציוני עם סיעת יש עתיד. הקואליציה תמנה 13 חברי מועצה.

עיריית כפר סבא: "במסגרת ההסכם בין סיעת "ממשיכים בעשייה" לסיעת "יש עתיד" הוסכם כי העיר כפר סבא תמשיך לשמור על צביונה כעיר דמוקרטית, ליברלית ופלורליסטית. ראש העיר רפי סער הקים קואליציה רחבה, ליברלית וממלכתית כפי שהבטיח במסע הבחירות."
הסיעות החברות בקואליציה: מרצ כפר סבא חופשית, יש עתיד, כפר סבא נטו, תנופה וסיעת ממשיכים בעשייה.

מרפי סער ראש העיר נמסר: "כפר סבא בראשותי הייתה ותישאר עיר של כולם! משמאל ומימין. דתיים וחילונים. עיר חופשית ליברלית. אני מבטיח להמשיך להצעיד את כפר סבא להיות העיר המובילה בישראל! בחינוך, בתרבות, באיכות החיים ובסביבה. אשמור על מרחב חיים שוויוני, המכבד את כל הקהילות וצרכיהן. כדי שכולנו נוכל ליהנות מחוויית חיים איכותית ומשובחת. אני גאה בחברות הסיעה שלי שהצטרפו לשולחן המועצה: אורית מסמי ושלי סבר, נשים עם ניסיון ועשייה ציבורית רבה. ביחד נמשיך לפעול למען קידום נשים ולעודד את ישיבתן בשולחן מקבלי ההחלטות."

מסיעת יש עתיד נמסר: ״מתרגשים להודיע על חתימת ההסכם הקואליציוני בין סיעת יש עתיד וצעירי כפר סבא לסיעת ראש העיר. זו הפעם הראשונה ש ״יש עתיד״ נכנסים לעיריית כפר סבא, הפעם הראשונה שצעירים הופכים לנציגי ציבור בעיר. תהליך המו״מ הביא איתו בשורות אמיתיות לציבור הליברלי ולאוכלוסייה הצעירה בכפר סבא. אנו מצפים כבר לתחילת העבודה עבור התושבים.״

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן