לראשונה בכפר סבא: עץ הנוער ניטע על ידי ראש העיר ונציגי מועצת הנוער העירונית

טקס מרגש התקיים אתמול (יום שלישי 02.02) ברחבת קריית ספיר, סמוך לספריית הילדים ולאודיטוריום, בנוכחות ראש העיר רפי סער, חבר המועצה ומחזיק תיק נוער, צעירים וקהילה אמיר קולמן, ונציגי מועצת הנוער העירונית – שנטעו יחד לראשונה בכפר סבא את עץ הנוער.

מדובר ביוזמה של מועצת הנוער העירונית, לציון 30 שנות פעילות של מועצת הנוער בכפר סבא, כסמל להתפתחות, ההשקעה, הצמיחה והיוזמות של בני הנוער ברחבי העיר.

ראש העיר, רפי סער: "בזכותכם, בנות ובני הנוער שלנו, הלב שלנו מתפוצץ  מגאווה, העשייה והתרומה שלכם לקהילה הכפר-סבאית בכל תחומי החיים היא אדירה. העץ הזה, שאנחנו שותלים היום, מדמה בעיניי אותנו. הקהילה היא הגזע ואתם הפירות שיש לגדל באהבה. אני מאחל למועצת הנוער העירונית, שפותחת את הקדנציה ה-30 במספר, כי תמשיך בפעילותה החשובה בעיר. אוהב אתכם".

חבר המועצה ומחזיק תיק נוער, צעירים וקהילה, אמיר קולמן: "בנות ובני הנוער המדהימים בכפר סבא נוגעים בפעילותם בכל תחומי החיים ובכל האוכלוסייה המגוונת, מילדות וילדים בגיל הרך ועד שמירת קשר הדוק עם ותיקי העיר ושורדי השואה החיים בכפר סבא. נטיעת עץ הנוער היא עוד יוזמה מקסימה של מועצת הנוער העירונית ושל הנוער הכפר-סבאי, ואני מאחל לכולנו להמשיך וליהנות מהעשייה המבורכת שלהם".

יו"ר מועצת הנוער העירונית, ענבר פייבל: "התרגשתי לנטוע את עץ הנוער יחד עם ראש העיר רפי סער וחברי מזכירות מועצת הנוער ה-30, מפני שמבחינתי העץ הזה מראה את הנוכחות של הנוער בעיר ונותן ביטוי ליכולת שלנו להשפיע, למרות גילנו הצעיר".

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן