מבצע האכיפה נגד השימוש בנפצים שהחל בשבוע שעבר מניב פירות

יחידת השיטור העירונית החרימה עשרות נפצים וחזיזים אסורים לשימוש

יחידת השיטור העירונית. קרדיט: דוברות

במהלך פעולות האכיפה שבוצעו בשבוע שעבר על ידי יחידת השיטור עירונית בהובלת נח חיימסון לצד צוותי שוטרי הסיור, נתפסו והוחרמו עשרות נפצים מסוכנים, הנערים הצליחו לברוח מהמקום. יחידות השיטור והסיור ימשיכו לפעול בנחישות מול פורעי החוק ברחבי העיר תוך ביצוע אכיפה גלויה וסמויה.

רפי סער ראש העיר: "בכל שנה לקראת פורים מתמלאים הרחובות בהדי נפצים שמסכנים את תושבי העיר. מבצע האכיפה הוא חלק בלתי נפרד מהשמירה והטיפוח של איכות החיים בכפר סבא. למען ביטחון ילדינו ולמען מניעת פגיעה בתושבות ותושבי העיר- אני קורא לתושבי העיר לקחת חלק במאמץ העירוני ולהימנע מכל שימוש בנפצים".

דני הרוש סגן ומ"מ ראה"ע, המחזיק בתיק הרשות למניעת התנהגויות בסיכון ותיק הביטחון: "עיריית כפר סבא ממשיכה לשמור על הביטחון והבריאות של תושבות ותושבי העיר. מבצע האכיפה האיכותי שלנו מוכיח את עצמו הודות לשילוב הכוחות של גורמי השיטור, הביטחון והפיקוח העירוניים. אני מודה לכלל גורמי האכיפה שפועלים במקצועיות רבה תוך שמירה על הסדר הציבורי".

אמיר קולמן, מחזיק תיק הקהילה, צעירים ונוער בעירייה: "אני פונה אל כל בני הנוער וגם אלינו ההורים – אנא שימו לב לתופעות הללו. לא נאפשר משחק בנפצים! אנו עומדים לרשותכם לכל פניה וסיוע. אני מודה לכל גורמי האכיפה, רכזי הנוער וכל העוסקים במלאכה", סיכם.

לראיונות עם מנהל השיטור העירוני נח חיימסון – ניתן לפנות אלי: ליסה 054-748-8638

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן