מחזירים את התלמידים לבתי הספר

עיריית כפר סבא מצטרפת למחאה הארצית ותאיר היום (ראשון) את בניין העירייה בצהוב, כאות הזדהות על אובדן שנת הלימודים

פתיחת שנת הלימודים בחטיבות בעיר. צילום: עיריית כפר סבא
פתיחת שנת הלימודים בחטיבות בעיר. צילום: עיריית כפר סבא

עיריית כפר סבא מצטרפת היום, ראשון 28.02.2021, למחאה הארצית אותה מובילים הורים בישראל – בגין שנת הלימודים האבודה של תלמידות ותלמידי הארץ, מאז פרצה מגפת הקורונה.

כזכור, בשבוע שעבר הוביל ראש העיר רפי סער את מחאת פורום ה-15, בעקבות פנייתו של ראש העיר רפי סער לשר החינוך, ח"כ יואב גלנט, בדרישה להחזיר את תלמידי שכבות אלה ללימודים באופן מיידי, בערים ירוקות וצהובות. בכפר סבא, הגיעו תלמידי החטיבות לפעילות פורים שהתקיימה בבתי הספר, וצפויים לשוב לבתי הספר לפעילויות תוך הקפדה על מניעת התקהלות וחלוקה לקבוצות פעילות.

המחאה הארצית, אותה מובילים הורים, שתתקיים היום, באה כאות הזדהות עם התלמידות והתלמידים שלא ראו את בית הספר משך חודשים ארוכים, ונאלצים להמשיך ללמוד בבתיהם, תוך געגוע למסגרות הלימוד, לצוותי החינוך וההוראה ולחבריהם., כמו גם אלה שחזרו ללימודים אך הפסידו חודשי לימוד ארוכים.

במסגרת המחאה, יוחשכו בתי תושבים למשך שתי דקות בשעה 20:00, ובניין העיריה יואר בצהוב, בהנחיית ראש העיר וכתמיכה בקריאה של הנהגת ההורים העירונית להצטרף למחאה הארצית.

ראש העיר רפי סער, שהוביל כאמור את מחאת חטיבות הביניים בארץ ואת מתווה פורום ה-15, הנחה את עיריית כפר סבא להצטרף למחאת ההורים ולתמוך בקריאה של הנהגת ההורים העירונית. 

ראש העיר, רפי סער: "בזמן שמאות אנשים חגגו את פורים במסיבות פיראטיות והקניונים חזרו לפעול, ממשיכים עשרות אלפי תלמידות ותלמידים בישראל לשבת בבתיהם, תוך פגיעה אנושה בחינוכם, בנפשם ובפעילות החברתית. אין שום סיבה שבערים ירוקות או צהובות ימשיכו תלמידים אלה לשבת בבית. חינוך הוא לא רק השכלה, אלא גם דאגה לרווחת התלמיד, בכל התחומים, לרבות התחום הנפשי והחברתי. אני קורא לממשלה לפעול באופן מיידי להחזרתם של תלמידות ותלמידים אלה לבתי הספר".

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן