רוני אשל תושבת צור יצחק, שרתה כתצפיתנית בנחל עוז והוגדרה כנעדרת במשך 34 ימים. במשך כל התקופה לא התקבל מידע על גורלה עד זיהוי גופתה. רוני הותירה אחריה הורים, אחות ואח. היא תובא למנוחות ביום ראשון בשעה 15:00 בבית העלמין הצבאי בכפר סבא.
אייל אשל אביה של רוני: "נלחמנו גם בשביל כל החטופים והנעדרים, במיוחד עבור רוני שלי, שנחזיר אותה הביתה – והפסדנו במלחמה, רוני לא איתנו."
תושבי השרון יגיעו לחזק את המשפחה בשיירת דגלים ברחוב וייצמן בכפר סבא מרחוב נורדאו עד לבית העלמין הצבאי שברחוב העמק, החל מהשעה 14:00 וללוות את רוני בדרכה האחרונה.