עיריית כפר סבא ביצעה היערכות עירונית מוקדמת לקראת מזג האוויר הסוער

עיריית כפר סבא ביצעה היערכות עירונית מוקדמת לקראת מזג האוויר הסוער, הצפוי לפקוד את ישראל מהיום (רביעי 17.02) ובמהלך הימים הקרובים

הכנות לקראת הסערה
הכנות לקראת הסערה

ההיערכות העירונית כוללת, בין היתר, ניקוי קולטנים והתקנת קולטנים חדשים בהתאם לצורך, שאיבת בורות ספיגה, ניקוי גגות עם כוח אדם מתוגבר, ביצוע איטומים מוסדות חינוך, ניקוי גגות ומרזבים במוסדות חינוך, בדיקת תקינות של כל הגנרטורים ורכישת ציוד חורף לעובדים. זאת בנוסף להכנת צוותי כונני יום ולילה, הקצאת רכבים מיוחדים לזמן סופה, מיפוי מוקדים בעייתיים, ריענון נוהלי עבודה, שריון הסעות חלופיות של קווי תלמידים במקרה הצורך, ואפילו היערכות עם חברות ניקיון לניקוי בתי תושבים מוצפים – באם הדבר יידרש.

ראש העיר, רפי סער: "אנו נערכים וערוכים בשגרה ובחירום, וגם לקראת הסערה הצפויה אנו מבצעים פעולות רבות כדי להיות מוכנים לכל תרחיש. אני מודה לכל הצוותים העירוניים שנוטלים חלק בהיערכות חשובה ומזמין את כל התושבות והתושבים להתעדכן באתר העירוני ובפייסבוק העירוני מה כדאי וחשוב לעשות כחלק מההיערכות בבתים".

יש לציין, כי בזכות עבודות שדרוג התשתיות הנרחבות שבוצעו בשנתיים האחרונות ברחבי העיר כולה, בין היתר עבודות המתבצעות בימים אלה לשדרוג מובל הניקוז המרכזי ברחוב ויצמן, הקמת אגן ניקוז ברחוב בן יהודה, שדרוג תשתיות בשכונות יוספטל, קפלן, עלייה ועוד, לא נרשמו בחורף הזה הצפות בעיר כבעבר. בימים הקרובים צפויה, על פי התחזית, מערכה מזג אוויר קיצון חריגה מאוד, עם רוחות של 100 קמ"ש וגשמים כבדים, ועיריית כפר סבא ערוכה לכל תרחיש.

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן