מתחמי הבדיקות החדשים מתווספים למתחם בדיקות ה-PCR הפועל כבר בקניון ערים והמיועד לתושבות ותושבים בגיל 60 ומעלה, ויהיו נגישים לציבור בימים א-ה בין השעות 8:00- 18:00, בשישי מ- 8:00 עד 15:00 ובשבת בין 12:00- 22:00.
![](https://i0.wp.com/kfarsaba.news/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-18-at-16.10.36.jpeg?fit=1024%2C768&ssl=1)
רפי סער, ראש עיריית כפר סבא: "כפר סבא מחויבת לרווחת התושבים. נמשיך לשמור על בריאות תושבי העיר ולהתנהל באחריות מירבית ביחס לנגיף הקורונה. אני קורא לכל מי שחש ברע להגיע ולהיבדק במתחמי בדיקות האנטיגן המוסדיות".