בכל יום שישי נעלה בפינתנו כלב או לאימוץ, כי כלבים וחתולים לא קונים – אלא מאמצים. השבוע נציג בפניכם את ויטי, כלבת דוגו בת שנתיים. ויטי מתוקה, חברותית ומרעיפה אהבה על כולם. מסתדרת עם כלבים ומתעלמת מחתולים.
מעמותת 'בשביל בעלי החיים' נמסר: "ויטי אומצה לפני כשנה, אך ננטשה. היא נשלחה לפנסיון בצפון בשיא המלחמה ושם נחשפה לאזעקות, קולות פיצוץ, ירי ורעשים חזקים וחוותה סטרס ודיכאון. כעת היא באומנה שמספקת לה ביטחון, דבר שגורם לה להיפתח ולהיות כלבה השמחה ואוהבת".
למעוניינים לאמצה – ניתן לפנות בווטסאפ 050-9344563