רס"ם עדי שני הי"ד יובא למנוחות היום ב 16:00 בכפר סבא

רס"ם במיל' עדי שני מצור יצחק נהרג בקרב בצפון רצועת עזה, הלוויתו תתקיים היום בשעה 16:00 בכפר סבא, תושבי העיר מוזמנים ללוות את עדי בדרכו האחרונה

 

עדי שני ז"ל
עדי שני ז"ל

רס"ם במיל' עדי שני תושב צור יצחק נהרג בקרב בצפון רצועת עזה, עדי יובא למנוחות היום בשעה 16:00 בבית העלמין הצבאי בכפר סבא, תושבי כפר סבא מוזמנים ללוות את עדי בדרכו האחרונה עדי שני ז"ל חייל מילואים הותיר אחריו אישה ושלוש בנות, היה לוחם פלס"ר באגד לוגיסטי 6036. ליאור אשתו: "הוא היה קרן שמש שמאירה את כל מי שמסביב לו"

אחותו תמי: "כל מה שנגיד על עדי לא יתאר את האדם שהיה. אין אחד שלא אהב אותו. אפילו לא אחד. אבא מדהים, בעל שכל אישה הייתה מאחלת לעצמה. הרגישות שלו הדהימה אותי בכל פעם מחדש. אומרים שאלוהים לוקח את הטובים ביותר, קלישאה שהוכיחה את עצמה יותר מתמיד. חשבתי שהלב שלי נשבר בעבר, עכשיו אני מבינה באמת מה זה לב שבור". היא הוסיפה: "הוא היה אוהד שרוף של מכבי תל אביב בכדורגל. אהב בכלל ספורט, לראות, לעשות. הכל".

אשתו של עדי, ליאור: ״עדי היה איש אהוב, איש אוהב. הוא היה קרן שמש שמאירה את כל מי שמסביב לו. הוא היה בעל מושלם ואבא מושלם. כל מי שראה אותו התאהב בו במבט ראשון. הוא היה איש של חיים ואהב את החיים״.

ממועצת דרום השרון נמסר: "בצער רב ובכאב עמוק קיבלנו את הבשורה המרה על נפילתו של רס״מ עדי שני, בן 39 מצור יצחק, שנהרג היום בעת מילוי תפקידו. הלב נשבר. משפחת המועצה האזורית דרום השרון מרכינה ראשה ומשתתפת בצערם הכבד של רעייתו ליאור, בנותיהם יובל, גאיה ותומר, כל בני משפחות שני, ריבק וכל קהילת צור יצחק בשעה קשה מנשוא זו. יהי זכרו של עדי ברוך לעד".

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן