שלושה מנהלי בתי ספר חדשים בכפר סבא

שלושה מנהלי בתי ספר חדשים נכנסים לתפקידם בימים אלה – ענבל סעד, מנהלת בי"ס אופירה נבון; איתי קנטור, מנהל חטיבת בר לב; פנינה קוזניץ, מנהלת בי"ס רמז

ענבל סעד מנהלת אופירה נבון
ענבל סעד מנהלת אופירה נבון

ענבל סעד, המנהלת החדשה של בית ספר אופירה נבון, תושבת כפר סבא, נשואה ואמא לשלושה. סעד בעלת ותק של כ-20 שנה במערכת החינוך, בהם התמחתה בחינוך המיוחד ובלקויות למידה. ענבל בעלת תואר ראשון בחינוך בהתמחות חינוך מיוחד מבית ברל, תואר שני בהתמחות חינוך מיוחד באוניברסיטת בר-אילן וכן בוגרת השתלמות רכזים פדגוגיים בבתי ספר יסודיים. בשנתיים האחרונות ניהלה את תחום הפדגוגיה בבית ספר "אופירה נבון" ושימשה כמחנכת כיתה.

איתי קנטור, תושב העיר כפר סבא נשוי ואב לשתי בנות, בשנתיים האחרונות שימש כמנהל בית הספר היסודי "פעמונים" וכעת מונה למנהל של חטיבת הביניים בר לב. קנטור בעל תואר ראשון בחינוך ומדעי החיים מבית ברל, ותואר שני בחינוך והוראת מדעי החיים מאוניברסיטת תל אביב, בנוסף הוא בוגר תוכנית ההכשרה למנהלי בית ספר מטעם אבני ראשה והתוכנית להוראת תלמידים מצטיינים ומחוננים מאוניברסיטת תל אביב. קנטור מילא שורה של תפקידים במערכת החינוך, ביניהם כמחנך, רכז שכבה וסגן מנהל.

פנינה קוזניץ, נשואה ואם לשניים, מונתה למנהלת בית הספר רמז. קוזניץ בעלת ותק של כ-20 שנה כמורה ומחנכת, בעלת התמחות בחינוך המיוחד. קוזניץ בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד לבתי ספר יסודיים ממכללת לוינסקי ותואר שני בניהול מערכות חינוך מהמרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה. במהלך שנותיה כמורה ומחנכת, התנסתה במגוון תפקידי חינוך והוראה, ביניהם חינוך כיתות, הובלה וריכוז של תחום החינוך המיוחד בבית הספר בו עבדה שכלל צוות רחב של מורים וצוותים פרא-רפואיים וריכוז שכבה.

איתי קנטור מנהל חטיבת בר לב
איתי קנטור מנהל חטיבת בר לב

רפי סער, ראש העיר: "אני מברך את אנשי החינוך היקרים שמפנים את מקומם ואת המנהלים החדשים שמתקבלים בשמחה במערכת החינוך העירונית שלנו. ישנה חשיבות עצומה לאיכות כח האדם המניע את מערכת החינוך שלנו ושלוקח חלק בהנהגתו. אנו בפתחה של שנת לימודים מרגשת, שטומנת בחובה שורה של מהלכים אסטרטגיים חדשים, שיצעידו את מערכת החינוך העירונית לעבר פסגות חדשות. אני סמוך ובטוח שענבל, איתי ופנינה יעשו עבודתם נאמנה ויוליכו את בתי הספר בניהולם למקומות מופלאים".

מנהלת אגף החינוך כפר סבא, אסנת חכמון: "מנהלי בתי הספר החדשים נבחרו לתפקידם לאחר תהליך מיון מוקפד, מתוך עשרות מועמדים ראויים. אני מאחלת הצלחה רבה להנהלה החדשה בבר לב, רמז ואופירה נבון ובטוחה כי יחד בשיתוף פעולה עם קהילת ההורים ומשרד החינוך, נמשיך לקטוף הצלחות משמעותיות רבות בטיפוח והעצמת התלמידים שלנו".

פנינה קוזניץ מנהלת רמז
פנינה קוזניץ מנהלת רמז

ענבל סעד, מנהלת בי"ס אופירה נבון הנכנסת: "בכיתות הנמוכות מונחות אבני היסוד של חינוך ילדינו, על כן, אני בטוחה שבתהליכים של העצמה, תפיסה חיובית ואמונה עצמית נצליח להוביל את דור העתיד להישגיות, למידה משמעותית ועמידה במטרות שלהם".

איתי קנטור, מנהל בי"ס בר לב הנכנס: "אני רואה בחינוך שליחות ולכן לקחתי על עצמי ניהול בית ספר. תפקיד משמעותי וחשוב בייחוד בתקופה זו".

פנינה קוזניץ, מנהלת בי"ס רמז הנכנסת: "כאשת חינוך, מזה 20 שנים, תמיד עסקתי בתפקידים אשר ליבת העשייה בהם היתה פעילות למען חברה טובה יותר, צמצום פערים חברתיים, יחסים שוויוניים, סובלנות וכבוד האדם. מה שהניע אותי במעבר מתפקיד לתפקיד, היה בעיקר מידת היכולת שלי להשפיע על היבטים אלו".

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן