שתי שריפות ומרדף מהסרטים. סוף שבוע סוער. השריפה הראשונה התרחשה ביום שישי בערב בדירה ברחוב ויצמן 172. 4 צוותי כיבוי מתחנת השרון פעלו לכיבוי השריפה בקומה ה 2 בבניין בין 4 קומות ברחוב וייצמן. הבניין הוא חלק ממתחם התפוז שמיועד לעבור התחדשות עירונית.
צוותי הכיבוי ביצעו סריקות לשלילת לכודים וכיבוי מוקד הבעירה.
![שריפה ברחוב הזמיר](https://i0.wp.com/kfarsaba.news/wp-content/uploads/2024/02/שריפה-רחוב-הזמיר.jpg?fit=478%2C1024&ssl=1)
מרדף אחרי גנבי רכב שיצאו מאזור השרון לכיוון טייבה הסתיים בתאונת דרכים והתהפכות הרכב הגנוב. הגנבים נמלטו מהשוטרים סמוך לצומת אייל מזרחית מכפר סבא, נכנסו במהירות גהוהה לצומת באדום, פגעו ברכב והתהפכו.
![האם התחילה המלחמה בגנבי הרכב?](https://i0.wp.com/kfarsaba.news/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-04-at-08.08.04.jpeg?fit=1024%2C576&ssl=1)