תהילה מימון מונתה למנכ"לית החברה הכללית תל מונד

רגע לפני אישור תקציב 2022 של עיריית כפר סבא התבשרה חברת המועצה ויו"ר ועדת הכספים רו"ח תהילה מימון על מינויה למנכ"לית החברה הכלכלית תל מונד

רו"ח תהילה מימון

ראש המועצה המקומית תל מונד  לין קפלן הודיעה על מינוייה של חברת מועצת העיר כפר סבא רו"ח תהילה מימון לתפקיד מנכ"לית החברה הכלכלית תל מונד. תהילה החלה את דרכה המקצועית בתפקיד של ייעוץ וליווי פיננסי הכולל ליווי חברות בעסקאות מיזוג ורכישה והכנת תכניות ארוכות טווח. כיהנה כסמנכ"לית כספים וכסמנכ"לית פיתוח עסקי בשתי חברות משמעותיות בקבוצת גרנות.
לאורך הקריירה המקצועית במגזר העסקי רכשה תהילה ניסיון רב בתחום העסקי בכלל ובליווי, קידום ופיתוח עסקים בפרט.

לפני שלוש שנים החליטה תהילה לעבור למגזר הציבורי ונבחרה להקים את "המינהלת להתחדשות עירונית" בעיריית יבנה במסגרתה קידמה מתחמים המיועדים לפינוי בינוי ופעלה אל מול התושבים, היזמים והקבלנים בכדי להבטיח קידום מהיר והוגן לתושבי העיר.

בנוסף, מכהנת תהילה חברת מועצה בעיריית כפר סבא ומשמשת כיו"ר ועדת כספים וכחברת דירקטוריון בחברה הכלכלית כפר סבא.
תהילה מימון: "אני מודה ושמחה על בחירתי לתפקיד. אני רואה בתפקיד הזדמנות לשלב את היכולות המקצועיות שרכשתי לאורך שנים רבות יחד עם הרצון לקדם את איכות חיי התושבים ולפעול למען הכלל.
אני מצפה ונרגשת להתחיל את עבודתי. ומודה לראש המועצה, לין קפלן, על האמון ועל התהליך המעמיק, כמו גם לשותפים לבחירה ולחברי דירקטוריון החברה הכלכלית.

כתבות קשורות

תגובה אחת

  1. יובל לוי הגב

    מזל טוב ובהצלחה

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן