תמיד כפר סבא, מוטי יברבאום וקבוצת 1:1 נותני חסות לקבוצת האוהדים

הסמל של הפועל כפר סבא ממשיך לתמוך, מוטי יברבאום וקבוצת 1:1 בבעלותו יהיו נותני החסות לקבוצת כפר סבא של האוהדים 1928

מוטי יברבאום הלב הירוק של כפר סבא

שחקן העבר ואחד מהסמלים של הפועל כפר סבא מוטי יברבאום ממשיך להיות עם הלב במקום הנכון והצטרף כנותן חסות לעונת 23/24-  של קבוצת כפר סבא של האוהדים 1928, יחד עם קבוצת 1:1 בבעלותו. קבוצת 1:1 הינה חברה מהמובילות בישראל לחיבורים עסקיים, הקבוצה מתכננת ומשווקת נדל״ן מסחרי, עוסקת במיזוגים, רכישות, זכיינות, פיתוח רשתות ועוד.

הקבוצה הוקמה על ידי אוהדים שמאסו בנתק בין ההנהלה של המועדון הקיים לאוהדים והקימו קבוצה המבוססת על קהילת האוהדים, הקבותה "כפר סבא של האוהדים 1928" קרויה על שם שנת הקמת המועדון, החלה את דרכה בליגה ג ומושכת למשחקים מאות אוהדים נלהבים.

מטעם הנהלת הקבוצה נמסר: "מוטי, מגדולי הסמלים של הפועל כפר סבא, שימש בעברו בכל תפקיד מקצועי במועדון הפועל כפר סבא וסייע לגייס מיליונים למועדון. מוטי הוא סמל ירוק בעיר, מזוהה מאוד עם הפועל כפר סבא וידוע בתמיכתו הרבה למועדון ברגעיו הקשים. בעברו שיחק ושימש כקפטן בהפועל כפר סבא מגיל ילדים ועד בוגרים ובנוסף שימש קפטן בנבחרות ישראל הצעירות."

מוטי יברבאום: ״הייתי בכל תפקיד אפשרי במועדון הכדורגל הפועל כפ״ס, דבר אחד תמיד הייתי ואשאר- אוהד כפר סבא! עד כה הייתי בכל משחקי קבוצת האוהדים והתרגשתי מאוד. לא האמנתי שאתלהב בצורה כזו מקבוצה בליגה ג׳ ונהנתי מאוד להיות שוב יחד איתכם ביציע. האנרגיה סביב הדבר גרמה לי לא להישאר אדיש ולעשות מה שביכולתי כדי לתרום לפרויקט הגדול הזה. כפר סבא זו עיר של כדורגל ונקווה לחוות ימים טובים ושמחים מהקבוצה.״

 

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן