גנץ עם לביא

סיעת המחנה הממלכתי בראשות בני גנץ הודיעה על תמיכתה במועמדותה של הדר לביא לראשות עיריית כפר סבא

הדר לביא ובני גנץ, המחנה הממלכתי תומך - צילום אלעד מלכא

 חיזוק נוסף להדר לביא עם הודעת התמיכה של  המחנה הממלכתי בראשות בני גנץ בהדר לביא לראשות העיר.  יושב ראש המחנה הממלכתי ח"כ בני גנץ: "לכפר סבא מגיעה מנהיגות חדשה בראשות הדר לביא, מועמדת טבעית וראויה להובלת העיר בשנים הקרובות, שתשמור על הצביון של כפר סבא כעיר ליברלית ומרכזית בשרון".

המועמדת לראשות העיר הדר לביא: ״התמיכה של שר הבטחון לשעבר ח״כ בני גנץ והחיבור עם מפלגת המחנה הממלכתי היא מנוף חשוב לקראת השינוי שנביא לעיר״.

מפלגת המחנה הממלכתי בראשות בני גנץ הודיעה  על תמיכתה במועמדת הדר לביא לראשות העיר כפר סבא. עוד הוחלט במסגרת ההסכם, שנחתם בלשכתו של שר הביטחון לשעבר יו"ר המחנה הממלכתי ח"כ בני גנץ, כי עדי לוי סקופ תשובץ כמספר שתיים ברשימה בראשות הדר לביא.

יו"ר המחנה הממלכתי ח"כ בני גנץ: "החודשים האחרונים הוכיחו לכולנו עד כמה חשוב לחזק את הקולות הליברליים והדמוקרטיים בפוליטיקה הארצית ובמיוחד ברשויות המקומיות. דווקא בגלל זה, לכפר סבא מגיעה מנהיגות חדשה בראשות הדר לביא, מועמדת טבעית וראויה להובלת העיר בשנים הקרובות, שתשמור על הצביון של כפר סבא כעיר ליברלית ומרכזית בשרון. לביא, שמאחוריה עבר חברתי, ביטחוני וטכנולוגי עשיר, היא כוח נשי עולה וצומח. היכולת שלה להביא לחיבורים תוכל לנווט את העיר באחריות ומתוך מנהיגות ערכית ומתונה ולאחד סביבה תושבים מכל גווני האוכלוסייה, מבלי לפגוע באף מגזר, כפי שמפלגת המחנה הממלכתי מצליחה ליצור ברמה הארצית".

המועמדת לראשות העיר הדר לביא מסרה: "אני מבקשת להודות לשר הביטחון לשעבר ח״כ בני גנץ על התמיכה בי. התמיכה שלו ושל סיעת המחנה הממלכתי היא מנוף חשוב לקראת השינוי שנביא לעיר. אנחנו נמצאים כעת בתנופה אדירה – בשטח, בסקרים ובאיחודים – תחילה עם תמיכתו של יוסי סדבון לאחר מכן עם הצטרפותה של עדי לוי סקופ, וכעת עם תמיכתו של ח״כ גנץ. החיבור עם שר הביטחון לשעבר ח״כ בני גנץ ומפלגת המחנה הממלכתי היא בשורה לציבור חשובה לכפר סבא. כניסתו של מנהיג כמו בני גנץ, שמהווה מנהיגות מאחדת, שקולה ורציונלית היא צעד חשוב למען העיר. במציאות הפוליטית הנוכחית, השותפות עם מפלגת המחנה הממלכתי היא צו השעה כדי לחזק את שיח האחדות והחתירה להסכמות רחבות ברמה הארצית והמקומית."

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן