הכוח הנשי – סקופ חוברת להדר לביא

שלושה שבועות להגשת הרשימות ואיחוד דרמטי. רשימות הדר לביא ועו״ד עדי לוי סקופ יתאחדו בהובלת לביא לראשות העיר הדר לביא: ״מבקשת להודות לעדי על התמיכה, ניסיונה העשיר יסייעו לנו בדרך לניצחון"

הדר לביא
הדר לביא ועדי לוי סקופ, נוהלה שיחת נימוסין אחת ללא תוצאות

חודשיים לפני הבחירות והכרזה על איחוד משמעותי לקראת הבחירות, חברת המועצה עו"ד עדי לוי סקופ והדר לביא יתמודדו במשותף בבחירות בהובלתה של הדר לביא.

הדר לביא ועדי סקופ: "מטרת האיחוד היא להבטיח החלפת הנהגה ולהיטיב עם תושבי כפר סבא, מתוך ערכים משותפים לטובת העיר. התאחדנו כדי להחזיר את כפר סבא למסלול צמיחה וניהול תקין למען התושבים. יחד נוביל את העיר להישגים בתכנון, בחינוך, בעסקים, בבטחון האישי ובתחבורה".

ההחלטה התקבלה  לאחר מגעים רבים שנעשו בין השתים בתקופה האחרונה ובחינת התמיכה של הציבור בכפר סבא במהלך. סיעת ״הדמוקרטים״ בראשות לוי סקופ תרוץ ברשימה משותפת עם סיעת ״כפר סבא מתקדמת״ בראשות הדר לביא. סקופ תשובץ כמספר 2 המשותפת ותיקח חלק משמעותי בצוות הקמפיין. סקופ ידועה כאחת מהמובילות הבולטות במאבק למען הדמוקרטיה, והשפעתה, יחד עם חברות וחברי סיעת הדמוקרטים שבראשותה, יתנו רוח גבית חזקה לניצחון ולמימוש החזון המשותף.

 

המועמדת לראשות העיר הדר לביא: ״מבקשת להודות לעדי על התמיכה. תרומתה ארוכת השנים לעיר, וניסיונה העשיר יסייעו לנו בדרך לניצחון בבחירות אוקטובר 2023 ובניהול העיר ביום שאחרי הבחירות. אנחנו נמצאים כעת בתנופה אדירה – בשטח, בסקרים ובאיחודים – תחילה עם תמיכתו של יוסי סדבון וכעת עם הצטרפותה של עדי. לאחר הצטרפותה של עדי, אנו ממשיכים לפעול בכל המרץ כדי להעמיד חזית רחבה לקראת הבחירות הקרובות. חזית שתבטיח את עתידה של כפר סבא כעיר ליברלית ששומרת על הצביון המיוחד שלה ורואה כל תושב ותושבת בעיר, עיר שצועדת סוף סוף קדימה בדיור, בתחבורה ובביטחון האישי״.

עו"ד עדי לוי סקופ: "זה יום מרגש מאד עבורי ועבור כפר סבא כולה. הדר ואני כוח נשי מנצח- בעלות השקפות עולם משותפות וחזון דומה לעיר, ומהיום אנחנו שותפות לדרך ועומדות בהבטחה שלנו לייצר חזית רחבה שתבטיח את עתידה של כפר סבא כעיר ליברלית. אני בטוחה במנהיגותה וביכולתה של הדר להוביל את העיר למקום בו היא ראויה להיות. הצטרפו אלינו וביחד נהפוך את כפר סבא שלנו לעיר הטובה בישראל בכל תחומי החיים".

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן