נפתחה התחרות בלב השרון

מועמד חדש ומפתיע סוחף את הבחירות במועצה האזורית לב השרון, ניסים בן עזוז ממושב פורת

ניסים בן עזוז סוחף את לב השרון

הבחירות המנומנמות עד עכשיו לראשות המועצה האזורית לב השרון נפתחו מחדש. השם החם בבחירות הקרובות הוא ניסים בן עזוז ממושב פורת, עד לפני חודשיים אנונימי לחלוטין. בן עזוז בן 37, נשוי למלי ואבא ל 3 ילדים,  מתגורר במושב בפורת בשנים האחרונות.  בן עזוז הקים את רשימת "רוח חדשה בלב השרון" לקראת הבחירות המקומיות שיערכו ב 31.10.23.

מה הביא אותך להתמודדות?

בחצי השנה האחרונה, אני נפגש מידי שבוע לשיחות עם קהילה רחבה של אנשים מדהימים מלב השרון, והם ככל הנראה הסיבה שלי לרצות להוביל שינוי. אני מקבל המון פידבקים (לטוב ולרע) על המקום שבו נמצאת קהילת לב השרון ועל מה נכון ולא נכון להמשך הדרך. גם עם המתמודדים לראשות המועצה ומי מטעמם נפגשתי לא פעם ושוחחתי עמוקות, ובעיניי כל אחד מהם ראוי בדרכו שלו ובמה שהוא מביא איתו. אני חי את הקהילה ומכיר את הצרכים שלה, לב השרון זקוקה לרוח חדשה ואני אביא אותה.

מה מכשיר אותך לתפקיד?

זה לא שאני יודע הכל על לב השרון, אבל כן השקעתי באינספור שעות לימוד וקורסים בתחום המוניציפלי, חקרתי לעומק את נושא השלטון הדו-רובדי, נפגשתי עם לא מעט אנשים (מכלל המושבים), קיימתי שיחות להבנה עמוקה של המצוקות ואף הגעתי לדרגים המקצועיים הבכירים ביותר במטרה לשאול, לשמוע וללמוד. וכך הגעתי לאופן בו גיבשתי את העמדה שלי.

מה השינוי שתביא?

מי שהספיק להכיר אותי יודע שמדובר באדם עם השקפת עולם אחרת וחשיבה מחוץ לקופסא ועל כן החלטתי לקחת את הדברים צעד קדימה. אני מרגיש שלא יכול להיות שיש קהילה שלמה שנפקדת ומועצה אחת שדוהרת ושוכחת את התושבים אי שם מאחור. "רוח חדשה בלב השרון" נולדה, בראש ובראשונה, מתוך רצון לקיים שיח. השיח הקיים מאחורי הקלעים הוא ברובו שיח שלילי ומתלונן ובשל היותי תושב מודאג, נמאס לי לעמוד מהצד ולחכות שמישהו אחר יעשה משהו.

אתה חושב שבזמן כלכך קצר עד הבחירות תצליח לנצח את הבחירות?

אני מתכוון להגיע לכל מושב ולכל בית, אישית, בחוגי בית. לחשוף את המצע שלי, להקשיב ולענות לכל שאלה. הקראוון של המטה יגיע לכל הישובים ואפגש אישית עם כל תושבת ותושב. בחוגי הבית שקיימתי עד עכשיו ראיתי ניצוץ בעיניים של התושבים היקרים של לב השרון, רצון לשינוי לחיות בקהילה נפלאה שמכילה את כל תושביה.

את ההחלטה יקבלו תושבי ותושבות לב השרון ביום הבחירות, אני מאמין שאבחר.

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן