אורן כהן ימשיך להוביל את הליכוד בבחירות המקומיות

סגן ראש העיר אורן כהן נבחר על ידי חברי מועצת סניף הליכוד להוביל את הרשימה בבחירות המקומיות

אורן כהן

מתגבשות הרשימות לקראת הבחירות המוניציפליות, שיערכו בסוף אוקטובר. חברי מועצת סניף הליכוד בעיר בחרו השבוע את סגן ראש העיר המכהן, אורן כהן, לעמוד קדנציה נוספת בראש סיעת הליכוד. כהן, המוביל את סניף הליכוד בעיר כבר 22 שנים, נבחר כאמור ליו"ר הליכוד בעיר ברוב מוחץ של 40 תומכים ונמנע אחד, והוא נמנה כיום על וותיקי מועצת העיר, ערב כניסתו לקדנציה רביעית ברציפות.

אורן כהן  בוגר יחידות שדה מובחרות. רב סרן במיל'. נשוי לטלי ואב לשלוש בנות, בעל תואר שני (M.A) במשפטים ותואר ראשון (B.A) בכלכלה וניהול. בקדנציה הנוכחית כהן שימש כסגן ראש העיר ויו"ר של ועדת מכרזים, עסקים קטנים ובינוניים, הספורט, התיירות, הבטחון וכן הקליטה והעליה. לצד זאת, כהן גם חבר בוועדות נוספות, יו"ר הקואליציה ויו"ר דירקטוריון 'גלי השרון'. כהן מכהן כסגן ראש עיר ממחצית הקדנציה אחרי רוטציה עם עילאי הרסגור ממרצ  וחבר מועצה 15שנים.

אורן כהן: "אני רואה בבחירתי לעמוד בראש סיעת הליכוד בעיר הבעת אמון מצד חבריי לליכוד, כמו גם זכות גדולה על ההזדמנות שניתנה לי לפעול למען העיר ותושביה. בקרוב מועצת הסניף תבחר גם את המקום השני והילך בסיעה". עוד הוסיף כהן "כעת פנינו קדימה, לקראת קדנציה נוספת. גיבשנו צוות עשייה מעולה, ואני בטוח כי נגדיל את כוחנו בבחירות הקרובות בצורה משמעותית. יחד עם חבריי, נמשיך לפעול במלוא המרץ, להצעיד את העיר קדימה ולשרת את תושבי ותושבות העיר נאמנה".

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן