ענת זיצ'ק פנחס הצטרפה לספורטה

אסנת ספורטה, המועמדת לראשות העיר, הודיעה כי ענת זיצ'ק פנחס, מהנדסת אזרחית מומחית  בניהול הבנייה ובנדל"ן הצטרפה לרשימתה

ענת זיצ'ק פנחס, מהנדסת אזרחית במקצועה, מרצה בכירה בפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון ובאוניברסיטת בן גוריון. ענת עמדה בראש צוות תוכנית ייחודית לקידום חדשנות בענף הבניה בישראל מטעם המכון הלאומי לחקר ובנייה בטכניון וביצעה שורה של תפקידים בכירים בתעשייה, בין השאר: ראש אגף בינוי והנדסה בחברת מוטרולה תקשורת, מנהלת הנכסים של קבוצת הבנק הבינלאומי הראשון, ראש תחום בינוי ב'ברן' ובחברה לפיתוח קיסריה.

ענת גם שימשה במשך שתי קדנציות כדירקטורית ויו"ר ועדת הביקורת בחברה הכלכלית של כפר סבא, חברה בנבחרת הדירקטורים של מדינת ישראל ובעשור האחרון פעלה לקדם מנהיגות נשית למילוי תפקידים בכירים בתחומי הניהול והביצוע בענף הבניה בישראל ומנהיגות נשית במרחב הפוליטי הארצי והמקומי כדירקטורית בעמותת כ"ן.

ספורטה: "ענת היא חיזוק משמעותי למטרה שהצבתי לעצמי, להרכיב רשימה איכותית שתסייע לי להוביל את כפר סבא להישגים משמעותיים", אמרה ד"ר. ענת זיצ'ק פנחס: "אין לי ספק שד"ר ספורטה היא מנהיגה שקורצה מהחומר הנכון להוביל את כפר סבא למקום הנכון. היא מביאה מנהיגות מסוג חדש ואני שמחה להיות לצידה במסע החשוב הזה, אסנת לא רק ליברלית היא גם חזקה מספיק כדי לעמוד בלחצים על מנת לשמור על הערכים הללו. היא ללא ספק הכי ראויה להיות ראשת העיר הבאה של כפר סבא"

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן