אבל כבד בכפר סבא: גרי אברמוביץ הלך לעולמו

גרי אברמוביץ, יו"ר אגודת הפועל כפר סבא בכדורעף עד לא מזמן הלך לעולמו בסוף השבוע. גרי אברמוביץ', איש זרועות הביטחון, הקים את אגודת הפועל כפר סבא כדורעף שזכה פרס מפעל חיים, הלך לעולמו בסוף השבוע האחרון. גרי ז"ל, היה נשוי לעופרה – יו"ר המאמנט ואבא לימית וחן. חבריו ומכריו מספרים על האיש שחיי למען הקהילה והספורט.

אבל כבד בכפר סבא
גרי אברמוביץ' ז"ל

גרי גדל בכפר סבא, למד בתיכון כצנלסון, היה צנחן בסיירת חרוב ואיש זרועות הביטחון. בצעירותו היה שחקן בענף הכדורעף ובשנת 74 החליף את עמי אברוצקי מזכיר "הפועל" המיתולוגי. בתפקיד זה שימש עד 1983. לפני כשלוש שנים זכה בפרס על מפעל חיים. גרי ואשתו עופרה עמדו בראש אגודת “הפועל” כפ”ס בכדורעף עד לפרישתם.
גרי ועופרה אברמוביץ, הובילו את מועדון הכדורעף הפועל כפר סבא להישגים רבים ברמה הלאומית והבינלאומית, וסיימו את תפקידם לאחר 15 שנות עשייה ופעילות מוצלחת. בתקופתם, הפועל כפר סבא זכתה בשלל אליפויות וגביעים עם קבוצות הנשים והגברים, כולל מחלקת הנוער הגדולה בארץ.

גרי אברמוביץ' חוגג עם שחקניות המועדון את הזכיה באליפות בשנת 2023 צילון יוסי לזרוף

שאולי דור חברו הקרוב: "בשנים האחרונות גרי עופרה רעייתו, הובילו בהתנדבות את מועדון הכדורעף 'הפועל כפר סבא' לתארים רבים ולזכיות באליפויות וגביעים רבים. הם הקימו מחלקת נוער מהטובות בספורט הישראלי.
גרי היה פעיל גם בתחום הביטחון ותושבי מדינת ישראל וזרועות הביטחון הודו לו על פעליו שבזכותם נצלו חיי אזרחים רבים".
מועדון הכדורעף הפועל כפר סבא: "אברמוביץ' נפרד מאיתנו הלילה. אנו המומים וכואבים. גרי ז"ל הוביל את מועדון הכדורעף בחמש עשרה שנים האחרונות אל גבהים והישגים חסרי תקדים בענף ובספורט הישראלי. הוא הותיר אחריו מפעל חיים לתפארת. גרי, היה יקיר העיר כפר סבא והספורט בעיר במשך עשרות שנים. עפרה, ימית וחן האהובות, מועדון הכדורעף כולו מרכין ראש היום ומחבק אתכן לעד. ברוך דיין האמת".
הלווייתו תתקיים היום (ראשון) בשעה 17:00 בבית העלמין גאולים – הישן. השבעה תתקיים בבית המשפחה ברחוב טרומפלדור 16 דירה 8 בכפר סבא.

כתבות קשורות

תגובה אחת

  1. אבי הגב

    אבדה ענקית לספורט, לעיר כפר סבא.
    תנחומים למשפחתו.
    יהי זכרו ברוך.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן