התיכונים בכפר סבא חוזרים ללימודים בבית הספר

חוזרים ללימודים בטוחים: תלמידות ותלמידי כיתות י"א-י"ב בשלושה תיכונים בכפר סבא, שלמעלה מ-90 אחוז מהם התחסנו, חזרו למתווה לימודים מלא

פתיחת שנת הלימודים בתיכון כצנלסון. צילום: עיריית כפר סבא
פתיחת שנת הלימודים בתיכון כצנלסון. צילום: עיריית כפר סבא

הישג לתיכונים בכפר סבא: על פי נתוני משרד החינוך, כפר סבא היא העיר היחידה במחוז מרכז בה נרשמו שלושה תיכונים ששיעור התלמידות והתלמידים הלומדים בהם שהתחסנו נגד נגיף הקורונה, עולה על 90 אחוז.

המשמעות: תלמידות ותלמידים כיתות י"א-י"ב בשלושת התיכונים – כצנלסון, הרצוג וגלילי – יחזרו לשבוע לימודים מלא, ללא קפסולות.

כמו כן, בשל שיעור המתחסנים הגבוה בקרב תלמידות ותלמידים התיכונים בעיר, יחזרו תלמידות ותלמידי כיתות י' לשבוע לימודים הכולל לפחות שלושה ימי לימודים בשבוע בבית הספר, כאשר בשאר הימים תתבצע למידה מקוונת.

יש לציין, כי שיעור המתחסנים הגבוה במוסדות החינוך בעיר כולל גם את צוותי ההוראה והחינוך, כאשר תלמידות ותלמידים בתיכונים נוספים קרובים לשיעור התחסנות של 90 אחוזים – המאפשר למידה מלאה ללא קפסולות.

ראש העיר, רפי סער: "אני גאה בכל התלמידות והתלמידים שלנו, שלקחו אחריות לשמירת הבריאות שלהם ושל הסובבים אותם, והתחסנו נגד הנגיף ומודה למנהלות ומנהלי בתי הספר ולאגף החינוך, שעודד את ביצוע החיסונים. כבר למעלה מ-66.5 אלף תושבות ותושבים בעיר התחסנו במנה השנייה והירידה בשיעור התחלואה בעיר ממשיך לרדת. אני קורא לכל מי שעוד לא התחסן, ללכת להתחסן – כדי שכולנו נוכל לחזור לשגרה בטוחה ובריאה ולימים טרום הקורונה, בהם יכולנו לבלות, ליהנות יחד ולהיפגש".

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן