מחר בבוקר תחזור מערכת החינוך בכפר סבא ללימודים במתכונת מלחמה. מערך השיעורים בכל מוסדות החינוך יועבר להורים ולתלמידים באופן ישיר, כאשר דאגנו לכך שתלמידות ותלמידים שחסר בבתיהם מחשב – יצוידו במחשבים על ידי בתי הספר. הורים שעדיין זקוקים למחשבים בבתיהם, מוזמנים לפנות לבית הספר – ויקבלו מחשבים.
בגני הילדים ימשיכו הצוותים בפעילות מקוונת ובקיום שיחות עם הילדות והילדים.
בימים הקרובים נקיים מפגשי חוסן עם ההורים ועם הילדים, יחד עם נציג פיקוד העורף והפסיכולוגיות החינוכיות שלנו בקישור >> https://www.kfar-saba.muni.il/events/