רשת הממתקים סוויט טיים מגיעה לכפר סבא

כפר סבא עומדת להיות מתוקה הרבה יותר! קניון שבירו הירוקה של העיר מקבל בברכה את רשת הממתקים הגדולה בישראל, סוויט טיים. לא מדובר בעוד פתיחה של חנות ממתקים; זוהי פתיחה מתוקה במיוחד שאותה מוביל איש העסקים המקומי וכדורגלן העבר, מוטי יברבאום. עם צוות של כוכבים כמו אלוף המדינה  ממכבי תל אביב, אופיר דוידזאדה, ובוגר האח הגדול, אורי כהן

סוויט טיים מגיעה לכפר סבא
רשת הממתקים סוויט טיים מגיעה לכפר סבא מוטי יברבאום והזכיינים המאושרים אופיר דוידזאדה ואורי כהן

העסקה שמאחורי ההתרחבות המתוקה

אז מה כל הרעש סביב כניסתה של סוויט טיים לכפר סבא? ובכן, זה לא רק סוכריות; מדובר בעסקה מתוקה יותר מקופסת פרלינים. המוח מאחורי המהפכה הסוכרית הזו הוא לא אחר מאשר מוטי יברבאום, גיבור מקומי המוכר בזכות כישורי הכדורגל וחוש העסקים שלו. יברבאום, העומד בראש קבוצת 1:1, שימש כשדכן וחיבר בין בעלי רשת סוויט טיים לשני זכיינים בעלי פרופיל גבוה.

ראשית, יש לנו את אופיר דוידזאדה, אלוף ממכבי תל אביב שהחליף את נעלי הכדורגל שלו בעסקים מתוקים. אליו מצטרף אורי כהן, איש עסקים שזכה לתהילה  בתוכנית הריאליטי "האח הגדול". הכישרון של כהן לדרמה עשוי להועיל כאשר מתמודדים עם פרץ סוכר והמונים משתוקקים לממתקים.

הנגיעה הקסומה של יברבאום באיחוד הצוות האקלקטי הזה הכינה את הבמה למהפכת ממתקים בכפר סבא. עם קניון שבירו הירוקה כבסיס הפעילות שלהם, הם מוכנים להמתיק את העיר עוד קצת. העסקה הזו היא לא רק עסקים; מדובר ביצירת נקודה חמה חדשה לתושבים לספק את התשוקה שלהם, מה שמוכיח שוב שיברבאום יודע לזהות גם כישרון וגם פינוקים.

השחקנים המרכזיים בפרויקט סוויט טיים

מוטי יברבאום

הכירו את מוטי יברבאום, המוח מאחורי המהפכה הסוכרית בכפר סבא. יברבאום, הידוע ביכולות הכדורגל ובחושיו העסקיים החדים, הוא הדבק שמחזיק את עסקת הממתקים הזו יחד. באמצעות קבוצת 1:1 שלו, הוא תזמר את החיבור שהביא את סוויט טיים לעיר.

אופיר דוידזאדה ואורי כהן: הזכיינים

לאופיר דוידזאדה, אלוף מכבי תל אביב, ואורי כהן, איש העסקים האח הגדול. הצמד הדינמי הזה חברו יחד כדי להביא את סוויט טיים לקניון שבירו הירוקה. עם רוח הניצחון של דוידזאדה והמוח העסקי של כהן, הם מוכנים להפוך את כפר סבא לארץ פלאות ממתקים.

ההשפעה על כפר סבא

תושבי כפר סבא, התכוננו לפנק את השן המתוקה שלכם! עם פתיחתה של סוויט טיים בקניון שבירו בירוקה, תושבי העיר יכולים לצפות להר של מתוק. לא רק פינוק לחיך, התוספת החדשה הזו צפויה לחזק את הכלכלה המקומית וליצור מקומות עבודה. ילדים יגררו את הוריהם לקניון, ומבוגרים ימצאו את עצמם מתגנבים לפינוק מתוק באמצע השבוע. זהו מצב של Win-Win: סוויט טיים מביאה שמחה לקהילה, וכפר סבא מקבלת מקום בילוי חדש ומתוק.

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן