תודה למוטי גובר

טקס הוקרה ותודה למוטי גובר מתנדב ותיק בכפר סבא, שתרם מלגות לימודים לצעירים בעיר, וזאת בנוסף לציוד למועדונית נבחרת הבנות של הפועל כפר סבא בכדורעף רפי סער: מוטי הוא דוגמה מובהקת לערכי ההתנדבות הכפר-סבאית

ביום חמישי, 24/03, התקיים טקס הוקרה ותודה מיוחד למוטי גובר בן ה-91, מתנדב ותיק בכפר סבא, שמסיים בימים אלה כ-21 שנות התנדבות בש.י.ל שירות ייעוץ לאזרח-מוקד סיוע – מרכז המעניק שירותי ייעוץ חינמי בנושאים שונים לתושבות ותושבי העיר.

במסגרת הטקס, שהתקיים במעמד ראש העיר רפי סער ובנוכחות מנהלת אגף שירותים חברתיים-קהילתיים, רוזי נוימן, הוזמנו גם ארבעה צעירים תושבי כפר סבא ללא עורף משפחתי ותמיכה, שזכו לקבל מגובר מלגת לימודים בסך 3,000 שקל לכל אחד מהם.

גובר, הפעיל גם כמזכיר בקרן הסיוע לנזקקים כפר סבא כבר למעלה מ-13 שנה, ידוע כמי שפועל לילות וימים זה שנים רבות למען רווחתם של תושבות ותושבי העיר, כאשר בין היתר התנדב לאורך השנים במסגרות ועמותות שונות בכפר סבא, ביניהם במועדון השיקומי לנכי צה"ל, במשמר האזרחי, בעמותת מנוחה נכונה, בסיירת ההורים, באגודה למלחמה בסרטן, וכאמור גם בשירות ש.י.ל.

בתחילת השבוע התקיים טקס נוסף באולם הספורט רמז, בו תרם גובר ציוד למועדונית החדשה שהוקמה לקבוצת הבנות של הפועל כפר סבא בכדורעף, במתחם שהקצתה העירייה עבור פעילותן.

ראש העיר, רפי סער: "ההירתמות של מוטי לסייע לכל אחד ואחת והרצון שלו לתרום ולהתנדב ראויים לציון ולהוקרה. רוח ההתנדבות וערכי הנתינה לזולת הם חלק מהד.נ.א הכפר-סבאי, ומוטי הוא דוגמה מובהקת לכך. בשמי ובשם כל תושבות ותושבי כפר סבא, אני רוצה להודות למוטי היקר על הפעילות החשובה שלו לאורך השנים, על ההתנדבות בכל מקום בו הוא נזקק, על הנחלת ערכים של אהבת האדם והארץ ומאחל לו בריאות ואריכות ימים".

סגן ומ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, דני הרוש: "מוטי גובר היקר פועל שנים רבות למען נזקקים ותורם לזולת וממרצו לכל מי שנזקק לסיוע. אני מצדיע לו על פעילותו הארוכה למען רווחתם של תושבות ותושבי העיר ומודה לו על כל העזרה שהגיש. מוטי מהווה דוגמה ומופת לדור הצעיר שלנו ואני מאחל לו עוד שנים רבות של עשייה ברוכה והתנדבות".

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן