בעוד שמעיין כהן מגיעה מתחום הוידאו, ההקרנה והמדיה החדשה, יולי רוטנברג מגיעה מהמדיום המסורתי של הציור. למרות המרחק בין הטכניקות השונות, ישנם קווים משיקים בולטים בתחומי העיסוק של כהן ורוטנברג: שתיהן מתמקדות באספקטים שונים של הנוכחות הגופנית במרחב הממשי ובמרחב המיוצג, בשאלות של דימוי עצמי, במקומו של הגוף בתוך המבט, התקשורת והזיכרון האנושי, וברעיון של הותרת חותם גשמי ומופשט בעולם.
![](https://i0.wp.com/kfarsaba.news/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-13-at-15.25.43.jpeg?fit=840%2C1024&ssl=1)
כהן ורוטנברג נבחרו להציג בתערוכה זו מתוך למעלה מ-20 בוגרים אשר הציגו תערוכת גמר במדרשה לאמנות בבית ברל בקיץ 2021. התערוכה מתקיימת במסגרת שיתוף פעולה עם המדרשה – הפקולטה לאמנויות במכללת בית ברל.
גלריה עירונית כפר סבא
בית התרבות ע"ש רייזל, רח' גאולה 12, כפר סבא
שעות פעילות: ימים א'-ה', 21:00-09:00